Motoryzacja

Serwis Volvo – dolnośląskie wie, co dobre

Każdy producent pojazdów prowadzi swoje autoryzowane serwisy, w których możesz dokonać konserwacji i naprawy samochodu danej marki. Nie inaczej jest w przypadku Volvo, które jest niezwykle popularne w naszym kraju. Samochody tej marki sprawdziły się na naszych drogach i zyskały miano aut, które poradzą sobie w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Jednym z województw, w którym mieści się serwis Volvo, jest dolnośląskie. Mieszkańcy tego regionu, którzy poruszają się autami tego szwedzkiego producenta, mogą skorzystać z profesjonalnych usług, by naprawić swój pojazd. Dlaczego warto zdecydować się na autoryzowany serwis?

Serwis Volvo dolnośląskie – dlaczego warto?

ASO to Autoryzowane Stacje Obsługi – miejsca, które działają w ramach oferty producenta danej marki samochodów. Auto wymaga ciągłych inwestycji – przez wzgląd na intensywną eksploatację pewne części się zużywają i zachodzi konieczność ich wymiany. Możesz co prawda udać się do swojego znajomego lub poleconego warsztatu, jednak czy Ci się to opłaca? Serwis Volvo, który obejmuje województwo dolnośląskie, oferuje szereg korzyści – już choćby kupując auto u dealera, otrzymujesz na nie gwarancję, zaś w przypadku zakupu auta używanego od osoby prywatnej, nie masz takiej możliwości. Jeśli kupiłeś Volvo w V-Motors i posiadasz na nie gwarancje, możesz wykonać jego serwis w ASO w niskiej cenie.

Serwis Volvo – fachowość oraz dokładność

Istnieje wiele powodów, dla których warto odwiedzić serwis Volvo. Dolnośląskie ma ten przywilej, że na jego terenie działa autoryzowana stacja obsługi tej marki. W przypadku konieczności dokonania serwisu, o wiele bardziej opłaca się oddać pojazd w ręce mechaników pracujących w ASO. Dlaczego? Autoryzowana Stacja Obsługi prowadzona jest przez konkretnego producenta samochodów – trafiają tam wyłącznie auta danej marki, a osoby, które tam pracują, przez cały czas mają do czynienia z pojazdami wyłącznie jednego producenta, dlatego znają je na wylot. V-Motors stawia na ciągły rozwój swoich pracowników, podnosząc ich kompetencje. Jeśli oddasz swój samochód w ręce fachowca, możesz być pewny, że szybko postawi on diagnozę oraz będzie w stanie wyeliminować problem.

Serwis Volvo – tylko oryginalne części

Każdy mechanik wie, jak ważne jest to, by w przypadku wymiany poszczególnych elementów danego pojazdu korzystać z oryginalnych części. Dzięki temu mamy pewność, że auto pojeździ dłużej, a także zagwarantuje bezpieczeństwo pasażerom. Jest to niezwykle ważne – bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich pasażerów to najwyższa wartość pracowników V-Motors. Prywatne warsztaty, często chcąc zmniejszyć koszty naprawy danego samochodu, wolą wstawić w miejsce oryginalnego elementu jego nieoryginalny zamiennik. Być może na początku nie będzie widać ani czuć różnicy, jednak po pewnym czasie może się okazać, że konieczna jest ponowna wymiana tej części. Autoryzowane Stacje Obsługi korzystają wyłącznie z oryginalnych części Volvo w odróżnieniu do prywatnych warsztatów, które często nie są w stanie sprowadzić danych elementów. W serwisie V-Motors są one na wyciągnięcie ręki mechanika.

Serwis Volvo  dolnośląskie stawia na bezpieczeństwo

Każdy serwis w V-Motors zaczyna się od oględzin samochodu – dzięki temu mechanik jest w stanie ocenić stan pojazdu, zdiagnozować ewentualne problemy i określić czas naprawy. W ten sposób uzyskasz całkowity kosztorys oraz dowiesz się, jak długo auto będzie musiało pozostać w serwisie. Przegląd to ważny proces, który zostanie wykonany przez mechanika znającego dane auto po najmniejszą śrubkę.

Pamiętaj również, że korzystając z autoryzowanych serwisów Volvo, zapisywana jest historia Twojego pojazdu – wszelkie usterki, poczynione naprawy etc. Jest to bardzo istotne, ponieważ w przyszłości, w razie problemów z samochodem, mechanik na podstawie historii auta będzie w stanie szybciej zdiagnozować problem. Co więcej, samochód z jasną historią serwisową jest także łatwiej sprzedać – potencjalny kupujący będzie widział, z jakimi usterkami zmagał się pojazd oraz jak zostały one zreperowane.

Więcej informacji na: https://vmotors.volvocars-partner.pl/