Motoryzacja

Skup złomu Damar – Mysłowice też dbają o środowisko!

Dla większości ludzi zardzewiałe metale, aluminiowe puszki i stare kable to po prostu złom. I pewnie tak właśnie jest, w końcu o wszystkich materiałach, które możemy wykorzystać w procesie recyklingu potocznie mówi się „złom”. Ale skoro są to rzeczy niepotrzebne, stare i zniszczone, dlaczego pozwalamy im zalegać w naszych domach, na naszych podwórkach, a czasem… na nielegalnych wysypiskach śmieci? W trosce o dobro ogółu i nasze własne, powinniśmy zwrócić się do skupu złomu – nie tylko rozwiążą nasz problem z zalegającymi surowcami, ale jeszcze pozwolą nam trochę zarobić.

W Mysłowicach działa skup złomu Damar, który obsługuje również klientów z okolicznych miast, takich jak Sosnowiec, Katowice i Jaworzno. Oczywiście można samemu przywieźć złom do ich siedziby, jednak jeśli jest go naprawdę dużo, skup złomu Damar oferuje odbiór materiałów z miejsca wskazanego przez klienta. Jest to bardzo wygodne i nie trzeba martwić się tym, jak przetransportować większe ilości złomu – firma Damar z Mysłowic dysponuje wagą, która jest w stanie utrzymać ciężar o masie do 40 ton. Dodatkowo posiada odpowiednio przystosowany środek transportu i przede wszystkim – wykwalifikowaną kadrę pracowników.

To właśnie odpowiednie przygotowanie pozwala pracownikom skupu złomu Damar na szybkie i bezpieczne transakcje. Wymiana handlowa następuje od razu – towar jest wyceniany na miejscu i przede wszystkim – indywidualnie. Skup złomu Damar przyjmuje bowiem złom z różnego tworzywa. Są to m.in.:

  • stal
  • miedź
  • żeliwo
  • aluminium
  • ołów
  • mosiądz
  • widie/węgliki

Niezależnie od tego, czy klient zdecyduje się oddać do tego skupu złomu z Mysłowic duże, czy małe ilości złomu, z pewnością wycena towaru będzie zgodna z jego oczekiwaniami. Powierzając złom firmie Damar, nie tylko pozwalamy, by wpadło nam do portfela trochę grosza, ale także przyczyniamy się do dbania o nasze środowisko naturalne, w tym o likwidację nielegalnych wysypisk śmieci. Dzięki temu wspólnie podnosimy świadomość ekologiczną w najbliższym otoczeniu, a przy tym w całym społeczeństwie.

Recykling przede wszystkim! Skup złomu Damar z Mysłowic

Złom to wszelkiego rodzaju surowce wtórne, które można wykorzystać w procesie recyklingu. Sprzedając go do skupu złomu Damar, mamy gwarancję, że zostanie on przetworzony. Tym samym mamy realny wpływ na to, że zwykłe odpady zyskują drugie życie i stają się na powrót przydatne. Dużym plusem jest to, że ten skup złomu z Mysłowic przyjmuje surowce w każdych ilościach. Kilka aluminiowych puszek, czy wielka żelazna konstrukcja? Dla firmy Damar nie ma to żadnego znaczenia.

Jeśli zależy nam na likwidacji nielegalnych wysypisk śmieci, powinniśmy zadbać o to, by wszelkie odpady trafiały w odpowiednie miejsca. Te, które podlegają recyklingowi powinny znaleźć się na skupie złomu, gdzie zostaną poddane segregacji, a następnie przetworzone. Nikt nie lubi zalegających odpadów, więc warto zadbać o to, by trafiały do skupów złomu. Damar z Mysłowic doskonale wie, jak sobie z nimi radzić. Decydując się na oddanie złomu właśnie tam, zyskamy nie tylko godną zapłatę, ale także satysfakcję płynącą z dbałości o środowisko.